Vyberte možnost Stránka

Štítek: Web

10. výročí A.S.S.

4. 6. 2015 to bude 10 let od založení webových stránek www.bourky.com a s tím spojeného uskupení Amateur Stormchasing Society. Když jsme tenkrát jako 3 kamarádi hledali možnost, jak a kde prezentovat své první fotografické úlovky počasí, vůbec jsme netušili, že by mohly naše webové stránky dojít až do současné podoby. Neměli jsme tenkrát žádné velké ambice, ani jsme netušili, že se postupem času najde tolik lidí, kteří se k nám přidají.

Přečtěte si více

Férová nabídka

Rád bych tímto článkem otevřel téma, které je trochu citlivé (jak jde o peníze, je to vždycky průšvih), nicméně je třeba se k němu nějak konečně postavit… Vzhledem k tomu, že se prakticky za 10 let existence našeho společenství spousta z nás vypracovala z naprostých amatérů až pomalu k profesionálům…

Přečtěte si více

Roční rekapitulace a plány na rok 2014

Více jak čtvrtina roku 2014 je za námi, a tak opět nastal čas na malou rekapitulaci činnosti našeho sdružení v uplynulém roce. Stejně jako v loňském ohlédnutí se zde nechci příliš zabývat samotným průběhem bouřkové sezóny, jako spíše technickými aspekty našich aktivit.

Přečtěte si více
načítání

Aktuální radarová data

Radar

Aktuální blesková data

Výstraha ČHMÚ

Předpověď ESTOFEX

Předpověď ESTOFEX

O tomto webu

Skvělé místo, kde můžete představit sebe a svůj web.